RSS

Miks ma ei näe EM jalkat HD-s otse?

Kõik Elioni televisiooni kohta käivad küsimused. Digiboksid, televiisorid.

Moderaator: Arty

Olen Elioni klient ja on HD-ks täisvalmidus. Kahjuks aga pean tõdema, et Elioni kliendina ma ei saa vaadata EM jalgpalli otse HD-s :(
Isegi Eurovisiooni sai....aga vot vutti EI SAA! Masendav. Pole mulle sellist nuti-TV-d vaja.

Huvitav, mida on Elionil enda kaitseks öelda?
Blade

....seda ma arvasingi......maha nutiTV...lähen panni ostma!
Blade

Blade Kirjutas:....seda ma arvasingi......maha nutiTV...lähen panni ostma!

Äkki oskad öelda, millisel kanalil on õigus näidata jalka EM-i meile HD's?
Või lõugad niisama?
Pilt
Kasutaja avatar
Bljumkin

Kiitused: 11

Kaljuveer ühes jalgpallistuudios vastas sarnasele küsimusele nii, et õigused näidata vutti HD-s on ETV-l olemas, puuduvad tehnilised võimalused.
Tegelikult pädev küsimus Bladelt.
rimas

Her bljum elab metsas vä? Interneti ka pole vä? Ja miks ma üldse vaevun vastama , aga ok....hari siis ennast! Lisaks rimase mainitule (lubage panna 1 räme irw@ei_ole_tehniliselt_võimalik), YLE HD, Das Erste HD, ZDF HD...rohkem ei viitsinud isand internetti piinata. Aga sa võiksid näidata, et oled õppimisvõimeline ja jätkad rida :D
Blade

Blade Kirjutas:Her bljum elab metsas vä? Interneti ka pole vä? Ja miks ma üldse vaevun vastama , aga ok....hari siis ennast! Lisaks rimase mainitule (lubage panna 1 räme irw@ei_ole_tehniliselt_võimalik), YLE HD, Das Erste HD, ZDF HD...rohkem ei viitsinud isand internetti piinata. Aga sa võiksid näidata, et oled õppimisvõimeline ja jätkad rida :D

Ta küsis MEILE.

Yle HD näitab sommidele, mitte MEILE
Das Erste HD, ZDF HD sakslastele, mitte MEILE!
Kasutaja avatar
xFiles

Kiitused: 25

Blade Kirjutas:Her bljum elab metsas vä? Interneti ka pole vä? Ja miks ma üldse vaevun vastama , aga ok....hari siis ennast! Lisaks rimase mainitule (lubage panna 1 räme irw@ei_ole_tehniliselt_võimalik), YLE HD, Das Erste HD, ZDF HD...rohkem ei viitsinud isand internetti piinata. Aga sa võiksid näidata, et oled õppimisvõimeline ja jätkad rida :D

Mida sa lällad?Taevaavarustes on kümneid kanaleid, mis jalka EM-i HD'na näitavad.
Ja siis?
Milline kanal neist levib meil ametlikult?
On mõni?
Ei ole.
Samuti ei ole meil ametlikult võimalik vaadata NBA'd, NHL'i, Wilmbledon'i, kergejõustiku Teemantliigat ...
Ja oma madalalaubaline räuskamine et vaata internetis kuidas saab etc hoia endale.
Seda kuidas saab, tean ma sinu kisatagi.Ainult et Elion nii nagu mina ei saa,:D
Ja nüüd näita üles õppimisvõimet ja tee endale selgeks, mida saab lubada endale eraisik ja mida ametlik teenusepakkuja.
Pilt
Kasutaja avatar
Bljumkin

Mu etteheide oligi selle suunaga, et Eurovisioon saadi HD-na kaablisse (ilmselt siis ametlikult), aga jalka mitte. Mina lähtun tarbija seisukohast. Miks me kehvemad olema, kui saksmannid või soomlased?
Nii, et Bljum..ära pikka viha pea. Tekstis oli tiba mahla ja möödarääkivust, aga minu rahulolematus on suunatud siiki telekom-gigandi poole.
Blade

Ma sain niipalju aru, et etv-l on vaid finaaliks HD õigused ja starman näiteks edastab asja
Kasutaja avatar
xFiles

xFiles Kirjutas:Ma sain niipalju aru, et etv-l on vaid finaaliks HD õigused ja starman näiteks edastab asja

Starmani ja ETV uudised ei kosta küll midagi HD palli näitamisest. Starman edastab upconverditud SD ETV pilti HDna mis pole just päris HD.

Kui ETV on nõus ka jalgpalli puhul ETV HD erikanali avama siis poleks Elionil probleem seda pilti ka edastada. Seni on seda tehtud vaid Eurovisiooni jaoks ning ka laulu- ja tantsupeo jaoks.

Kuna viiname Eurovisiooni ülekanne oli ETV ja Elioni koostöös siis ilmselt tuleks pead kokku panna ja ära teha. Kuigi kahtlen sügavalt, et ETV on saanud HD ülekandeks loa kuid ei kasuta seda, minuteada maksavad sellised õigused metsikuid summasid.

Ja muidugi õigus, miks peaks eesti inimesed kehvemad olema kui soomlased ja sakslased....ei olegi... aga rahakott on erinev.
indrekp

Kiitused: 23

üldiselt - kui asi kokku võtta, siis asi spordiülekannetega on läinud iga aastaga aina halvemaks ja edaspidi läheb veel halvemaks ...
kui ei tule just Euroopa Ühendriike ...
või Venemaa meid vabastama ...,;p
Pilt
Kasutaja avatar
Bljumkin

indrekp Kirjutas:Starmani ja ETV uudised ei kosta küll midagi HD palli näitamisest. Starman edastab upconverditud SD ETV pilti HDna mis pole just päris HD.

No starmani AMETLIK uudistekanal peldikuseinal reklaamib välja HD kvaliteedis finaali.
Kodulehel nad viimasel ajal ei kirjuta muhvigi.

Mul muidugi täiesti poogen, jalaga segada neid kanaleid kust jalkat tuleb. Nii HDs kui mitte HDs :D

+ hetkel 12 olümpiakanalit ootamas. 4 neist HD-na :)
Kasutaja avatar
xFiles

Minu teada Eurospordi HD kanal näitas nii finaale kui ka teisi mänge HD-s. Telli aga pakett ja naudi, võimalus selleks on sul olemas.
RenegadeX

Kiitused: 1

RenegadeX Kirjutas:Minu teada Eurospordi HD kanal näitas nii finaale kui ka teisi mänge HD-s. Telli aga pakett ja naudi, võimalus selleks on sul olemas.

Minu teada otse ei näidanud nad mitte essugi.
seeru

Kiitused: 29

aga juba homme võid eurospordist OTSE vaadata nt EM (19) kohtumist Eesti ja Portugal
varrek

Kiitused: 1

Mine - Televisioon

Kes on foorumis?

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist