RSS

Kanalite nimekirjad manageerimine internetist

Milline võiks Elioni DigiTV tulevikus olla?

Moderaator: Janp

Tere,

mulle meeldiks, kui ma saaksin oma kanalite lemmikliste iseteenindusest manageerida. Sest olgem ausad, et puldiga kanalite sorteerimine pole kõige mugavam - kui sa tahad näiteks muusika kanalid viimseks tõsta ja uudistekanalid tõsta ettepoole kõik korraga - klikid endal näpu valusaks ja ülevaadet ikka ei ole.

Eriti halb on see, et kui tekib uusi kanaleid, siis pole sul seal oma lemmiklistis mingit ülevaadet selle kohta, et mis on juurde tulnud.

Oleks mugav kui saaks arvutiekraanil asjad hiirega ära sortida ja oleks ülevaade, mis olemas mis juurde tulnud ja muutunud.

Postituse autor sai kiita
http://marker.to - kollane marker veebilehtede jaoks.
Märgi oluline kollaseks, enne kui viitad!
am

Kiitused: 3

Väga hea mõte tõesti.
rimas

Selline võimalus oleks väga tore. Jube tüütu on neid kanaleid sorteerida.. ja kui sa hakkad dtv tarkvara uuendama - kaovad jälle lemmiklistid ära.
Kasutaja avatar
Level

Tegelt oleks esimese uuendusena abiks kasvõi see, et kui lähed listi kanaleid lisama, siis listis olevad kanalid oleks seal nimekirjas kuidagi täistatud (näiteks rohelisega) - sest mul ei ole nii hea mälu, et meeles pidada mis mul juba olemas on.
http://marker.to - kollane marker veebilehtede jaoks.
Märgi oluline kollaseks, enne kui viitad!
am

Kiitused: 3

Kanalite nimekiri võiks netis olla ka ühel leheküljel. Ilma logode ja kommentaarideta. Ainult nimed. Võiks olla eraldi praegusele kirjeldusele täienduseks. Kõik paketid.
Põhipaketid võtavad praegu rohkem kui 20 lehekülge ruumi. Ülevaate saamiseks peab üles-alla pikalt kerima. 1 lehekülje saaks välja trükkida. 20 on liiga palju.
sinira

Kanalite manageerimine telekas võiks olla kahes tulbas. Üheks on lemmiklist ning teiseks on kõik kanalid. Märgistades kanali ära siis saab selle asukohta lemmiklistis üles/alla nuppudega muuta ja parem/vasak nupuga lemmikutesse lisada/eemaldada.
ppihus

Mine - Ettepanekud

Kes on foorumis?

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline